دسته‌بندی نشده

صندلی های اداری

صندلی های اداری
آیا دنبال صندلی اداری مناسب می گردید؟ در اینجا شما را با انواع مختلف صندلی های اداری مناسب محل کار آشنا می کنیم.

صندلی مناسب استفاده به صورت مداوم : (صندلی ۲۴ ساعته)

این صندلی برای استفاده ۲۴ ساعته است چون از تعداد زیادی ورقه های ارگونومیک و قالب های مستحکم ساخته شده از مقاومت و دوام بالایی برخوردار است.

اداری 1 – صندلی های اداری

صندلی های بزرگ و با تکیه گاه بلند :

استاندارد یک صندلی به صورتی است که نباید خیلی بزرگ باشد اما این صندلی برای بیش از ۲۵۰ کیلوگرم و افرادی که به فضای بیشتری نیاز دارند، اختصاص داده شده است . از ایمن بودن ، استفاده طولانی مدت و تحمل سنگینی وزن این صندلی اطمینان کامل حاصل شده است. این صندلی بسیار مناسب برای افراد با وزن سنگین است.

اداری 2 – صندلی های اداری

صندلی های کامپیوتری :

این صندلی، همچنین به عنوان صندلی کار به طور خاص برای میز کامپیوتر هم طراحی شده است. این صندلی اغلب از چند تنظیم کننده ارگونومیکی برای اطمینان از راحتی هر کاربر ساخته شده است همچنین از پایه های پنج ستاره با رولر های چرخان برای حرکت در محیط دفتر استفاده شده است.

اداری3 – صندلی های اداری

صندلی های مناسب کنفرانس :

صندلی های کنفرانس به گونه ای طراحی شده است که موقع نشستن کمی به جلو می رود تا کاربر بتواند در جلسات و بحث ها به راحتی پشت میز بنشیند. این صندلی تنظیمات کمتری دارد ولی راحتی قابل تضمینش باعث شده تا توجه کاربران زیادی را به خود جلب کند.

اداری4 – صندلی های اداری

صندلی های با دسته ی تنظیم کننده ارتفاع :

این صندلی به صورتی طراحی شده است که دسته ای برای تنظیم ارتفاع دارد. جاپایی این صندلی از یک حلقه برای کنترل پایه و دسته ی تنظیم کننده ارتفاع با بهترین سطح برای کاربران گرامی طراحی شده است.

اداری5 – صندلی های اداری

صندلی اداری با طراحی ارگونومیک :

این صندلی با تنظیمات و تست های متعدد طراحی شده تا به طور کامل از استفاده های مکرر کاربران پشتیبانی کند. برخی از این تنظیمات مهم عبارت اند از: عمق صندلی ، شیب پیچ ، ارتفاع ، قد پشت صندلی ،تنظیمات پشتی که برای راحتی بیشتر طراحی شده است.

اداری 6 – صندلی های اداری

صندلی های مدیریتی :

صندلی های مدیریتی از تعداد زیادی بالشتک های بزرگ در داخل تکیه گاه ساخته شده است. مدل این صندلی بسیار چشمگیر است.

اداری7 – صندلی های اداری

صندلی های کمری :

صندلی هایی که ران های کاربر را به جای زاویه ی ۹۰ درجه استاندارد، در زاویه ی ۶۰ تا ۷۰ درجه قرار می دهد که برای کاهش فشار کمر به وسیله ی تنظیم وزن بین کمر و زانو کمک می کند.

اداری 8 – صندلی های اداری

صندلی های متصل به میله :

یک یا چند صندلی که با نوار فلزی افقی به صندلی وصل می شود. این صندلی را می توان به صورت دسته جمعی و یا ” صندلی دو نفره ” نامگذاری کرد.

اداری9 – صندلی های اداری

 

صندلی های تک نفره برای سالن پذیرایی :

صندلی های تک نفره معمولا ثابت هستند ، به این مدل صندلی ها، صندلی های مهمانی و یا کناری هم می گویند. از این صندلی برای مکان های مختلفی می توانید استفاده کنید.

اداری 10 – صندلی های اداری

صندلی های آموزشی :

صندلی آموزشی برای آموزشگاه ها و افرادی که می خواهند چیزی یادداشت کنند بسیار مناسب است که می تواند یک دسته یا دو دسته باشد. این صندلی در حالات ثابت و چرخشی طراحی شده است.

اداری 11 – صندلی های اداری

نیمکت ها :

در یک لابی یا در پارک ، این صندلی بسیار با دوام و منحصر به فرد طراحی شده است که ظرفیت آن بیشتر از یک نفر است.

اداری 12 – صندلی های اداری

صندلی های تاشو :

صندلی های تاشو اغلب برای مهمانی ها و مراسم ها استفاده می شود که بهترین گزینه برای مراسم های موقت است. حمل و نقل ، بهم بستن و باز کردن این صندلی بسیار راحت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *